Sprzęt magazynowy

Oprócz renomowanych wózków widłowych Clark zapewniamy również niezbędny sprzęt magazynowy, który na pewno sprawdzi się w logistyce i magazynowaniu przedsiębiorstw.

Nasz najwyższej klasy sprzęt magazynowy ma napęd zasilany prądem zmiennym, co daje mu niezrównane możliwości trakcyjne, które sprostają nawet najtrudniejszym warunkom pracy. Prowadzenie tego typu sprzętu ułatwia dodatkowo najwyższej jakości sterowanie elektroniczne oraz ergonomiczne miejsce dla operatora z idealnie rozmieszczonymi kontrolkami sterującymi. Dzięki temu praca staje się dużo łatwiejsza i przyjemniejsza! Sprzęt magazynowy jest w stanie udźwignąć ciężar ważący od 1000 do 2500 kg.

Prowadzenie oferowanego przez nas sprzętu magazynowego nie nastręcza żadnych problemów. Ma on niezwykle prostą budowę, a manewrowanie nim w wąskich korytarzach magazynowych należy do łatwych i przyjemnych zadań. To jeden z wielu atutów naszego sprzętu.

Na skuteczne prowadzenie przedsiębiorstwa wpływa wiele czynników, które muszą ze sobą współgrać, by osiągnąć zamierzony efekt. Aby poprawić logistykę wewnątrzzakładową i usprawnić jej działanie, oferujemy Państwu bogatą paletę sprzętu magazynowego, który zwiększy wydajność oraz poprawi bezpieczeństwo zarówno pracowników, jak i przemieszczanego ładunku. Dzięki różnorodności dostępnych narzędzi możliwe jest odpowiednie dopasowanie sprzętu do warunków panujących w pomieszczeniach magazynowo-produkcyjnych określonego przedsiębiorstwa oraz celów, do jakich sprzęt będzie eksploatowany.

Nie wahaj się skorzystać z naszej oferty, z którą można zapoznać się na stronie http://www.suret.com.pl/?oferta/sprzedaz-wozkow/wozki-nowe-clark/sprzet-magazynowy,przegladaj.html! Spraw, by praca w Twojej firmie należała do zadań przyjemnych oraz bezpiecznych dla pracowników i otoczenia.

Zasady wynajmu

Wynajem wózków widłowych to jedna z najlepszych i najbardziej opłacalnych form organizacji logistyki wewnętrznej i zewnętrznej przedsiębiorstwa. Pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze oraz wybrać dogodną formę najmu, podporządkowaną pod konkretną firmę. Zapewniamy poważne i dojrzałe podejście do każdego klienta! Skontaktuj się z nami i podejmij współpracę, a przekonasz się, że warto!

Sprzęt magazynowy

Szukasz odpowiedniego sprzętu magazynowego, który sprosta wszystkim wyzwaniom i potrzebom stawianym przez Ciebie i Twoją firmę? Spółka SURET posiada najlepszy tego typu sprzęt w branży!

Copyright © 2013 - wynajemwozkow.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone