Wózki elektryczne

Pojazdy elektryczne to specyficzny rodzaj sprzętu transportowego, wykorzystywany przede wszystkim w firmach produkcyjnych i magazynowych na całym świecie, w których –  ze względu na emisję szkodliwych związków  – nie mogą być wykorzystywane wózki widłowe spalinowe i gazowe oraz tam, gdzie wymagany jest niski poziom hałasu. Wózek widłowy o napędzie elektrycznym to zakup po konkurencyjnej cenie, który zapewni wysoką wytrzymałość i bezpieczeństwo, niskie koszty użytkowania oraz wydajność na długie lata.

Zalecane zastosowanie wózków elektrycznych  to praca w wąskich korytarzach, magazynach regałach wjezdnych, a także do rozładunku kontenerów i naczep przy dokach lub rampach.

Bezpieczeństwo napędu elektrycznego w wózkach bierze się z faktu lokalizacji silników w obudowie pojazdów, które dodatkowo są chronione systemami monitorowania wysokości temperatury i odcięcia zasilania.

W ramach najmu wózków widłowych o napędzie elektrycznym, dysponujemy następującymi modelami pojazdów marki Clark:

  • wózkami o udźwigu od 1,6 T do 2,0 T – wyposażono je w podwójne silniki prądu zmiennego 48 V, wielotarczowe hamulce typu mokrego i solidną konstrukcję posiadającą przesuw boczny; sprawdzają się głównie w trudnych warunkach magazynowych oraz produkcyjnych;
  • wózkami o udźwigu od 2,0 T do 3,0 T – zasilanymi podwójnymi silnikami elektrycznymi, o doskonałej wygodzie i komforcie pracy operatora oraz niezwykłej wydajności;
  • wózkami o udźwigu od 4,0 T do 5,0 T – o czterokołowej konstrukcji, napędzie elektrycznym i potrójnym typem masztu; napęd zasilany w pełni prądem zmiennym 80 V

Nie wahaj się skorzystać z naszej oferty, z którą możesz się zapoznać na http://www.suret.com.pl/?oferta/sprzedaz-wozkow/wozki-nowe-clark/elektryczny,przegladaj.html! Możesz być pewien, że nasz sprzęt spełni Twoje oczekiwania. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.

Zasady wynajmu

Wynajem wózków widłowych to jedna z najlepszych i najbardziej opłacalnych form organizacji logistyki wewnętrznej i zewnętrznej przedsiębiorstwa. Pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze oraz wybrać dogodną formę najmu, podporządkowaną pod konkretną firmę. Zapewniamy poważne i dojrzałe podejście do każdego klienta! Skontaktuj się z nami i podejmij współpracę, a przekonasz się, że warto!

Sprzęt magazynowy

Szukasz odpowiedniego sprzętu magazynowego, który sprosta wszystkim wyzwaniom i potrzebom stawianym przez Ciebie i Twoją firmę? Spółka SURET posiada najlepszy tego typu sprzęt w branży!

Copyright © 2013 - wynajemwozkow.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone