Zasady wynajmu

W ramach najmu wózków widłowych, firma SURET proponuje dwa dogodne sposoby skorzystania z oferty.

Nasza pierwsza propozycja to wynajem wózków w systemie krótkoterminowym.

Tą formą wynajmu wózków widłowych powinni być szczególnie zainteresowani Klienci, którzy nie wykorzystują na co dzień taboru wózków jezdniowych lub też specyfika ich przedsiębiorstwa wymaga – co jakiś czas – użycia pojazdów podnośnikowych, na przykład przy załadunku lub rozładunku istotnych komponentów produkcyjnych. Niekiedy zdarzyć się może sytuacja, że wózek, będący na stanie firmy, odmówi posłuszeństwa: wtedy forma wynajmu krótkoterminowego okaże się zbawienna dla zachowania ciągłości produkcji i nie zaburzy pracy całego przedsiębiorstwa. Co więcej, taki rodzaj najmu nie będzie dużym obciążeniem dla firmowego budżetu. W razie potrzeby istnieje możliwość wynajęcia sprzętu wraz z operatorem. To Państwo ustalają czas, na jaki chcą wynająć wózek widłowy.

Drugą formą najmu jest system długoterminowy.

W ramach tej struktury wynajmu oferujemy markowe wózki widłowe firmom, które każdego dnia korzystają z taboru pojazdów podnośnikowych w transporcie wewnątrzzakładowym. W zakresie systemu długoterminowego najmu gwarantujemy dodatkowo pełną obsługę serwisową, okresowe przeglądy techniczne oraz naprawy i wymianę części przez cały okres wypożyczenia. Pozwoli to firmie pozbyć się dodatkowych obciążeń finansowych związanych z zakupem lub obsługą wózków widłowych. Z ofertą firmy można zapoznać się na stronie: http://www.suret.com.pl/?strony/oferta/wynajem-wozkow.html.

Dlaczego forma wynajmu wózków widłowych, w przeciwieństwie do kupna, jest tak korzystnym rozwiązaniem dla przedsiębiorstwa? Przede wszystkim:

  • firma zaspokaja – poprzez wynajem – swoje sezonowe potrzeby logistyczne i transportowe; nie ma konieczności kupowania całego taboru pojazdów;
  • duża część funduszy pozostaje w budżecie przedsiębiorstwa, które można spożytkować na inne cele strategiczne;
  • można zaplanować koszty stałe firmy, a wydatek z tytułu wynajmu wózków po prostu wrzucić w koszty;
  • decydując się w przyszłości na zakup wózków widłowych można je wcześniej przetestować, co umożliwia wypożyczalnia wózków

Nie zastanawiaj się zatem, lecz skontaktuj się z nami i podejmij współpracę!

Zasady wynajmu

Wynajem wózków widłowych to jedna z najlepszych i najbardziej opłacalnych form organizacji logistyki wewnętrznej i zewnętrznej przedsiębiorstwa. Pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze oraz wybrać dogodną formę najmu, podporządkowaną pod konkretną firmę. Zapewniamy poważne i dojrzałe podejście do każdego klienta! Skontaktuj się z nami i podejmij współpracę, a przekonasz się, że warto!

Sprzęt magazynowy

Szukasz odpowiedniego sprzętu magazynowego, który sprosta wszystkim wyzwaniom i potrzebom stawianym przez Ciebie i Twoją firmę? Spółka SURET posiada najlepszy tego typu sprzęt w branży!

Copyright © 2013 - wynajemwozkow.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone